Tohle je výzva! - Cosplay (Úvod)

24. listopadu 2015 v 14:59 | Barica |  Cosplay
Tak se stalo, že konečně přišlo období života, o kterém jsem tvrdila, že se na něj těším - taneční. Mnoho se toho během něj změnilo, a brzy hodlám napsat alespoň jeden článek na toto téma (název by mohl být třeba "Jak rozhodně netrávit volný čas, jestli že jste sociálně nepoužitelný introvert :D), avšak nyní se chci zaměřit jen na jeden aspekt tohoto kurzu - karneval. Nevím, jestli jste kdy chodili do tanečních, a jestli ano, tak zdali jste také měli maškarní, nicméně mi máme. A je jeden z mála důvodů, proč jsem se na taneční ještě nevykašlala. Je to obrovská výzva, víte?
Takže za prvé - jaký kostým zvolit? Nejprve tu byla černá labuť a fénix, ale poté jsem udělala téměř předvídatelný obrat - Star Wars! No samozřejmě! Tohle je totiž moje nejoblábenější série, i když musím říct, že ještě před karnevalem ji musím dokoukat...ehm. Nenechte se zmást, já viděla všechny díly, ale mým typickým způsobem - takže, tohle mě nebaví, přeskočit...tohle je zajímavé...tohle ne, přeskočit...zajímavé, co se dělo předtím? Vrátit...zajímavé...přeskočit...zajímavé...zajímavé...zají-on už je konec?
Jde o to, že se takhle začnu dívat na filmy, na které se ještě nechci dívat, a nakonec se na ně stejně dívám. A s originálí sérií to bylo zrovna tak, takže filmy jsem viděla, ale ne tak úplně...v celku. Takže první rest - dokoukat SW, abych mohla s konečnou platností říci, že je to mé nejoblíbenější sci-fi.
Jenže teď co? Kostým jsem vybrala - princezna Leia Organa z Aledraanu. Jak ho ovšem získat?
Jsou tu tři možnosti: Koupit, půjčit a samozřemě...vyrobit! Vzhledem k možnosti "půjčit" není potřeba "koupit". Ale já už mám docela dlouho v oblibě cosplaye, takže jsem si řekla - proč to nezkusit? A tak začala moje osobní výzva - vytvořit do karnevalu kostým, pro mě cosplay princezny Leii. Hodlám vám své snažení prezentovat v dílech, aby jste viděli, jak moc se mi úměrně ke zbývajícímu času daří. A vzhledem k tomu, že zbývá už jen týden...no, uvidíme, jak to dopadne!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama